Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow Meigui

KOD:

KODF006

SKŁAD:

ekstrakt z kwiatów róży, fruktooligosacharydy, stachioza. Nie zawiera cukru

Pasta z róży może być używana w celach spożywczych jako zamiennik cukrów, nadaje się do regularnego spożycia.

Opis:

Po przeprowadzeniu badań Korporacja Fohow opracowała unikatowy produkt Pasta Fohow Meigui (nazwa oryginalna – różane oligosacharydy). Oligosacharydy to rodzaj rozpuszczalnego błonnika, polisacharydów o szczególnym znaczeniu dla organizmu. Smak przyjemny, efekt nader oczywisty. Pasta Fohow Meigui może być używana w celach spożywczych jako zamiennik cukrów, nadaje się do regularnego spożycia. Oligosacharydy to błonnik o własnościach prebiotycznych – sprzyjających namnażaniu korzystnych bakterii kwasu mlekowego w przewodzie pokarmowym. Najbardziej charakterystycznym przedstawicielem korzystnej mikroflory są bifidobakterie, występujące w charakterze mikroekologicznego regulatora: aktywizują przyswajanie substancji odżywczych w jelitach, podnoszą odporność, hamują rozwój patogennej flory jelit oraz bakterii gnilnych itd.

Liczne badania wskazują, że bezpośrednie spożycie żywej mikroflory nie pozwala tej mikroflorze na tworzenie kolonii na ścianach jelit człowieka, jedynie na krótkotrwale egzystowanie. Dlatego w celu utrzymania korzystnej mikroflory wskazane jest spożywanie prebiotyków – substancji utrzymujących w równowadze florę jelitową. Prebiotyki, jako rodzaj błonnika nie ulegają przetrawieniu i przyswojeniu przez ludzki organizm. Dlatego, stosowane do wewnątrz, pożywienie to trafia bezpośrednio do przewodu pokarmowego. Ma ono zdolność do wybiórczej stymulacji rozwoju i aktywności bifidobakterii i, odpowiednio, zmniejszania ilości patogennej flory w jelitach.

Podstawowe składniki Pasty Fohow Meigui:

• Stachioza – dotyczy trudno przyswajalnych cukrów. Przyjmowana z pożywieniem dostaje się wprost do przewodu pokarmowego w celu spożytkowania przez bifidobakterie i inną pożyteczną mikroflorę.

• Oligoksyloza:

aktywizuje pożyteczną mikroflorę jelit;

polepsza czynności jelit;

pozwala zachować miękką konsystencję kału.

• Oligosacharydy:

aktywizują pożyteczną mikroflorę jelit;

Podstawowe działanie produktu

Pasta Fohow Meigui – aktywne stosowanie preparatu zwiększa ilość pożytecznej mikroflory jelit, stabilizuje i wzmacnia czynności przewodu pokarmowego w ludzkim organizmie. Zgodnie z zasadą „wewnętrzne wpływa na zewnętrzne” – regularne spożywanie wpływa pozytywnie na poprawę jakości życia.

Uwagi:

Brak uwag.