Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow krem z aloesem

KOD:

KODF503

SKŁAD:

Sok Aloe Curacao, kwas hialuronowy, β-dekstran, alantoina, glicyryzynian dipotasu.

Przyspiesza gojenie się oparzeń i skaleczeń. Łagodzi dyskomfort spowodowany trądzikiem, ugryzieniami komarów i innych owadów. Zapobiega powstawaniu szram i blizn.

Opis:

Cuda uzdrowień w Hiroszimie

Jak powszechnie wiadomo, w czasie drugiej wojny światowej, Stany zjednoczone zrzuciły dwie bomby atomowe na miasta w Japonii – Hiroszimę i Nagasaki. Ludzie, którzy przeżyli byli poważnie poparzeni napromieniowani radioaktywnie. Większość leków nie wykazywało efektów. Szybko jednak zorientowano się, że rany przy leczeniu których stosowano sok Aloe goją się dwa razy szybciej i lepiej niż te, na które stosowano inne lekarstwa. W większości wypadków, po stosowaniu Aloe, na ciele nie pozostawały blizny. Dowiedziawszy się o efekcie Aloe, władze USA natychmiast zorganizowały badania naukowe, które potwierdziły te informacje. Na ten temat był publikowany wykład naukowy. 

1. Regeneruje skórę po uszkodzeniu jej promieniami słonecznymi. Wygładza zmarszczki. Eliminuje negatywne działanie promieni ultrafioletowych. 

2. Przyspiesza gojenie się oparzeń i skaleczeń. Łagodzi dyskomfort spowodowany trądzikiem, ugryzieniami komarów i innych owadów. Zapobiega powstawaniu szram i blizn. 

3. Nie wykazuje skutków ubocznych. Łagodzi podrażnienia chemiczne i alergie. Zabezpiecza przed promieniami słonecznymi. Doskonały wspomagająco przy oparzeniach.