Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow pasta do zębów z kordicepsem

KOD:

KODF506

pasta do zębów

Chińscy Cordyceps wraz z Pantą i, oczywiście, Żeń-szeniem – „Trzy chińskie perły”. Pochodzenie Kordyceps jest owiana wieloma tajemnicami i mitami, w rzeczywistości jest perłą medycyny chińskiej. Cordyceps jest zarówno zwierzęciem, jak i rośliną, tradycyjnie nazywaną „trawą owadów”. Rośnie zarówno pod ziemią, jak i nad nią, latem i zimą.

Opis:

Pasta do zębów Fohow z ekstraktem z Cordyceps i Lingzhi jest najnowszym osiągnięciem zdobytym w ciągu wielu lat badań. Zarówno cordyceps, jak i linchzhi mają właściwości regulacyjne, które pozwalają znacząco poprawić stan jamy ustnej.

Kompozycja pasty do zębów Fenix, oprócz ekstraktów z kordycepsów i lingzhi, zawiera ekstrakty z wielu innych naturalnych roślin, którymi są glikozydy roślinne i fenol. Jego formuła naukowa zapewnia podwójną normalizację tła bakteryjnego jamy ustnej. Pasta Fohow to najnowsza pasta do zębów trzeciej generacji.

Działanie i efekt

W przypadku glikozydów roślinnych i fenolu wszystkie szkodliwe drobnoustroje jamy ustnej zostają zabite, jama ustna jest oczyszczona z pasożytów, a możliwość rozmnażania się drobnoustrojów jest zmniejszona.

Pasta do zębów Fenix ma właściwości profilaktyczne, które pomagają wzmocnić zęby: Cordyceps i wyciąg z Linzi w połączeniu z naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego pomaga zapobiegać krwawiącym dziąsłom lub pozbyć się ich. Leczy owrzodzenia jamy ustnej, zapalenie przyzębia, usuwa nieprzyjemne zapachy z ust, ból dziąseł, próchnicę.

Pasta Fohow usuwa zarazki z ust i utrzymuje usta w czystości. Ponadto ma wiele przydatnych właściwości:

– Łagodzi swędzenie i łagodzi obrzęki po ukąszeniach komarów;

– Pomaga uniknąć pojawienia się blizn w przypadku odmrożeń lub oparzeń;

– Skutecznie wspomaga procesy zapalne i ból gardła;

– Pomaga przy dermozie stóp, trądziku, kłującym upale.