Przejdź do treści

NAZWA:

Energetyczna magnetyczna bransoleta FOHOW

KOD:

KODF513A

SKŁAD:

metale: tytan o wysokim poziomie czystości (95%), granulki germanu o wysokim stopniu czystości (99%), granulki magnesów wysokiej intensywności (od 2 000 gausów), granulki materiałów emitujących promieniowanie podczerwone o wysokiej czystości (zdolność emisji 92%), granulki materiałów posiadających właściwości emisji anionów o wysokiej czystości. 

Magnetyczna bransoletka FOHOW wykonana zostałaz tytanu wysokiej jakości, który jest zgodny z najwyższymi standardami światowymi.

Opis:

Magnetyczna bransoletka FOHOW wykonana została z tytanu wysokiej jakości, który jest zgodny z najwyższymi standardami światowymi. Do obróbki powierzchni wykorzystano technologię obróbki i matowania o wysokiej dokładności. Inkrustacja rzadkimi i wartościowymi materiałami energetycznymi wspiera zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej organizmu. Produkt odznacza się stylowym wzornictwem. 

German (germanium) to metal półszlachetny należący do grupy węglowców, składnik skorupy ziemskiej. Jest znanym półprzewodnikiem, nieszkodliwym dla człowieka, pozbawionym właściwości toksycznych. Znane jest jego lecznicze oddziaływanie na organizm człowieka. Jako pierwsi german do celów medycznych zaczęli stosować Japończycy. Dr K. Asai w 1967 roku dowiódł, że posiada on szerokie spektrum oddziaływania biologicznego, w tym właściwości przeciwobrzękowe.

Łączy zalety magnetoterapii i zalety oddziaływania promieniami IR i jonami ujemnymi.

Produkt szczególnie rekomendowany jest dla:

1. Osób wiodących siedzący tryb życia, którzy z tego powodu cierpią na problemy z krążeniem oraz bóle i łamanie w lędźwiowej części kręgosłupa. 

2. Osób, którzy często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń elektrotechnicznych, czyli osób, którzy regularnie wystawieni są na działanie pola elektromagnetycznego. 

3. Osób wykonujących duży wysiłek podczas pracy i nauki, znajdujących się w sytuacjach stresowych a także cierpiących z powodu pogorszenia pamięci.  

4. Osób, którzy cierpią na problemy ze snem, wiodących nieregularny tryb życia a także prowadzących nocny tryb życia. 

5. Osób cierpiących na nadciśnienie

6. Osób cierpiących na obniżoną odporność, łatwo przeziębiającym się, często zapadającym na choroby przeziębieniowe i grypy, cierpiącym na „syndrom zimnych rąk”.