Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow wkładki higieniczne

KOD:

KODF530

6 paczek po 30 szt. + test paskowy pH 1 szt. / opakowanie.

 

Higieniczne wkładki ze srebrnymi naczyniami i specjalny chip, wykonane z całkowicie naturalnych materiałów, starannie chronią higiene kobiety, stoją na ochronie bezpieczeństwa ciała.

Opis:

Korporacja Fohow stworzyła dla Ciebie wspaniały, prosty wielofunkcyjny produkt, który jest w stanie szybko rozwiązać typowe problemy intymnego zdrowia kobiety, skutecznie wpływa na wiele rodzajów bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków – nawet po kilku dniach stosowania!

Opatentowany produkt wysokiej technologii: przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia.

Nasze wkładki delikatnie dbają o twoje zdrowie: są całkowicie naturalne, bezpieczne i fantastycznie niezawodne!

KOMFORT I OCHRONA – CYKL ŻYCIA

Połączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:

1. Długofalowe promieniowanie podczerwone

2. Aniony

3. Nanosrebro

Cechy produktu: miękkość, suchość, oddychalność, ochrona

Zalety produktu:

1. Komfort w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek, których górna warstwa jest wykonana z włókien syntetycznych, powierzchnia wskładek FOHOW jest wykonana z ultracienkiej miękkiej bawełny, która daje uczucie jeszcze większej lekkości, delikatności i komfortu. Uszczelki FOHOW nie pocierają ani nie podrażniają skóry, tworzą prawdziwy komfort i poczucie całkowitej pewności nawet w najbardziej krytycznych dniach.

2. Przepuszczalność powietrza w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek, których dolna warstwa jest wykonana z plastikowej, przepuszczającej powietrze folii (idealne warunki do rozmnażania bakterii prowadzących do chorób ginekologicznych), dolna warstwa uszczelek FOHOW ma doskonałą przepuszczalność powietrza i nie przecieka wilgocią, tworząc uczucie komfortu i świeżość.

3. Szybka absorpcja wilgoci w przeciwieństwie do konwencjonalnych wkładek, których górna warstwa jest wykonana z włókien syntetycznych, powierzchnia wkładek FOHOW jest wykonana z ultracienkiej miękkiej bawełny, która pozwala zwiększyć szybkość wchłaniania wilgoci kilka razy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości czynnika pochłaniającego wilgoć, ciecz koaguluje w warstwie absorbującej, co pozwala uniknąć dalszego wycieku i wycieku wilgoci.

4. Działanie antybakteryjne: anionowy chip osadzony w uszczelce, gdy jest stosowany, wytwarza strumień anionów o wysokiej intensywności działania, który eliminuje główne źródło chorób kobiecych, wygląd i wzrost bakterii beztlenowych, a w konsekwencji zmniejsza prawdopodobieństwo zakaźnych problemów ginekologicznych. Samotestowy pasek testowy na prezent pozwala określić stan zdrowia narządów płciowych kobiet.