Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow Nourish żel pod prysznic

KOD:

KODF535

POJEMNOŚĆ:

500 ML

Żel odżywiający pod prysznic FOHOW z kordicepsem

Opis:

Skóra ludzka – jest to jeden z ważniejszych organów człowieka, który zabezpiecza przed dostaniem się do niego bakterii, jest wyjątkową barierą chroniącą przed wirusami i substancjami toksycznymi. To największy organ ciała, który waży ok 3 kg i ma powierzchnię ok 2 m2. Warstwa zewnętrzna odnawia się w wyniku zachodzących procesów metabolicznych organizmu.

Biorąc pod uwagę właściwości skóry, bardzo ważny jest wybór środka, który będzie oddziaływał delikatnie i bezpiecznie. Jednym z głównych kryteriów przy wyborze żelu pod prysznic jest zachowanie naturalnej równowagi PH skóry. Środki o niskim PH (przewaga kwasu) wywołują podrażnienia i osłabiają ochronne funkcje skóry. I na odwrót, środki z wysokim PH (wysoko zasadowe) wywołują suchość skóry, stwarzając tym samym warunki do namnażania się bakterii i powstawania alergii, świądu skóry i innych.

Żel pod prysznic Fohow z kordicepsem posiada skład słabo zasadowy, jego PH równe 6.0 delikatnie i bezpiecznie oddziałuje na skórę, zachowując jej naturalne PH..

W składzie żelu pod prysznic Fohow znajdują się naturalne składniki, w tym: ekstrakt z cordyceps sinensis, owoców seler nicy, korzenia szparaga i innych wartościowych roślin i ziół cenionych w TCM.  

Unikatowa zbilansowana receptura żelu zapewnia jednoczesne oczyszczenie, regulację i regeneracje skóry. 

Oczyszczenie: 

Rozpuszczalne w wodzie substancje roślinne zawarte z żelu delikatnie oddziałują na skórę. Żel działa bardzo delikatnie i na długo eliminuje zabrudzenia skóry. Nadaje się dla ludzi o różnych typach skóry, jest idealnym wyborem dla utrzymania piękna oraz komfortowej pielęgnacji w każdych warunkach klimatycznych.

W połączeniu z wodą składniki żelu wytwarzają obfitą i miękką pianę i świeży aromat, pomagają pozbyć się uczucia zmęczenia.

Regulacja: 

Żel zawiera ekstrakt z kodycepsu chińskiego, stymuluje mikrokrążenie, wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiega przenikaniu bakterii i podrażniających czynników środowiska zewnętrznego.

Polisacharydy szparagów, aminokwasy i flawanony wyprowadzają wolne rodniki, posiadają właściwości antyoksydacyjne, spowalnia procesy starzenia się skóry. Wykazuje efekt antybakteryjny, wytwarza zdrową mikroflorę skóry. 

W skład żelu wchodzi biologicznie aktywny ekstrakt z wysuszonych dojrzałych owoców seler nicy, które zawsze były stosowane w medycynie jako środek leczenia świądu skóry. Żel odżywczy nie podrażnia skóry, wykazuje działanie antybakteryjne i reguluje kwasowo zasadową równowagę skóry.

Regeneracja: 

Kwas hialuronowy zawarty w składzie żelu nie tylko uzupełnia brak wilgotności w skórze, ale również stymuluje wzrost i regenerację komórek, sprawiając, że Państwa skóra staje się bardziej gładka, delikatna i lśniąca. 

Żel odżywczy Fohow – to oczyszczenie, regulacja i regeneracja zdrowia skóry w jednym produkcie.

Podsumowanie: 

– Przy produkcji wykorzystano tylko naturalne komponenty TCM

– Wyroby Fohow produkowane są we własnych zakładach i bazach produkcyjnych.

– Żel produkowany jest w oparciu o unikatowe receptury specjalistów Instytutu Naukowo Badawczego Yang Sheng Fohow.

– Żel odznacza się oczywistym efektem

– Żel jest całkowicie bezpieczny i nadaje się dla całej rodziny. 

Żel odżywczy pod prysznic Fohow – dar natury dla Twojej skóry!