Przejdź do treści

NAZWA:

Aktywator wody wodorowej

KOD:

KODF615

Jony wodoru wytwarzane przez aktywator wody wodorowej „YANG SHENG H2” wchodzą w reakcję ze szkodliwymi toksycznymi wolnymi rodnikami, zamieniając je w wodę. 

W Japonii woda wzbogacona wodorem otrzymała nazwę wody wodorowej.

Opis:

Czym jest woda wodorowa?

W Japonii woda wzbogacona wodorem otrzymała nazwę wody wodorowej. Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i technologicznym pojawiła się możliwość rozpuszczania wodoru w wodzie, dzięki czemu powstaje woda wzbogacona wodorem. Mówiąc w skrócie, woda wodorowa to woda z wysoką zawartością wodoru. 

Wraz z rozwojem społeczeństwa zwiększa się tempo życia, środowisko ulega zanieczyszczeniu, z każdym dniem rośnie obciążenie i napięcie w jakim żyją ludzie. Wszystko to przyspiesza procesy starzenia i wywołuje powstawanie różnorodnych chorób. W 1956 roku Denham Harman – lekarz z USA wysnuł znaną „Wolno rodnikową teorię starzenia się” zgodnie z którą, przyczyną starzenia się organizmu i powstawania chorób są wolne rodniki aktywnie powstające w organizmie podczas oddychania, palenia, picia alkoholu, przy intensywnym wysiłku fizycznym, a także pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. 

Wodór jest jednym z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. Przenika on bezpośrednio do komórek dochodząc do jądra, mitochondrium i wszystkich innych części komórki. Wodór selektywnie neutralizuje szkodliwe wolne rodniki i zapobiega ich powstawaniu. 

W porównaniu do innych antyoksydantów, pod względem efektywności wodór 176 razy wyprzedza Wit. C, 290 razy jest lepszy od katechiny, 431 razy od Wit. E oraz 863 razy od koenzymu Q10.

Wodór posiada selektywne działanie antyoksydacyjne, aktywizuje komórki oraz stymuluje metabolizm. Wodór (H2) łączy się z agresywnym tlenem znajdującym się w naszym organizmie, wchodzi z nim w reakcję i usuwa go z organizmu w postaci wody (H2O). 

Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii przetwarzania a także wdrożenia technologii kwantowych aktywator wody wodorowej «Yang Sheng H2” dzieli wodę na wodór i tlen, nagromadzając wodór w wodzie. Obecnie podobne urządzenia są bardzo popularne w Japonii, Korei Południowej, w USA, Azji Południowo Wschodniej i na Tajwanie. Badania medyczne wykazały, że zastosowane w aktywatorze wody wodorowej „Yang Sheng H2” technologie kwantowe mają ogromne znaczenie w medycynie współczesnej. Kwanty posiadają właściwości najmniejszych cząstek materii i fal energii o wysokiej częstotliwości. Kwanty są najmniejszymi cząsteczkami i naturze. Mogą swobodnie przenikać do komórek ludzkiego organizmu a następnie przekazywać fale energetyczne i pole energetycznego wszystkich części komórek. Powstaje przy tym rezonans i przewodzenie z falami energetycznymi pola magnetycznego komórki, co sprzyja regeneracji uszkodzonych komórek, uzupełnieniu energii komórkowej, przyspieszeniu procesów dzielenia i metabolizmu komórek, aktywacji funkcji samo regeneracji organizmu i podniesieniu sił życiowych. 

Zespół naukowo badawczy Korporacji Fohow na przestrzeni wielu lat pracował nad rozwiązaniem takich problemów technologicznych jak: mała rozpuszczalność wodoru w wodzie, jego zachowanie, skomplikowanie procesu generacji wodoru itp. Te problemy zostały rozwiązane dzięki zastosowaniu specjalnych technologii elektrolizy i użycia nanoglinki. W rezultacie uzyskano unikatowe rozwiązanie – aktywator wody wodorowej „YANGSHENG H2” , generujący wodę z wysoką koncentracją wodoru, posiadającą silny efekt antyoksydacyjny. 

Сechy aktywatora wody wodorowej „YANG SHENG H2”

1. Stylowy, ergonomiczny projekt, wygodne używanie

2. W ciągu pięciu minut po aktywowaniu trybu pracy otrzymujemy wodę wzbogaconą wodorem

3. Urządzenie automatycznie stabilizuje prąd elektryczny, co umożliwia wzbogacanie wodorem dowolnej wody. Wystarczy, aby spełniała ona wymogi sanitarne dla wody pitnej.

4. Zastosowano technologię elektrolizy SPE, która umożliwia oddzielanie wodoru od tlenu. Urządzenie posiada otwór atmosferyczny umożliwiający odprowadzenie ozonu i chloru co zapewnia wysokie bezpieczeństwo. 

5. Naczynie jest przenośne. Umożliwia to używanie go nie tylko w domu, ale również w delegacji, w biurze i w innym dowolnym miejscu. W dowolnym miejscu i dowolnym czasie możecie Państwo zaspokoić pragnienie zdrową wodą, wzbogaconą wodorem.

6. Naczynie ładuje się adapterem prądu stałego o niskim napięciu 15 W (bezpieczne napięcie, umożliwiające korzystanie z urządzenia w dowolnej części świata).