Przejdź do treści

NAZWA:

Fohow serum mineralna odnowa 

KOD:

KODFC17C

SKŁAD:

Aniony skutecznie usuwają wolne rodniki z organizmu i spowalniają procesy utleniania, promują metabolizm komórkowy.

Wydobyte przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii.

Opis:

Dzięki głębokiej penetracji w skórę serum wypełnia skórę niezbędnymi składnikami odżywczymi i minerałami, wyrównuje kolor skóry, zmniejsza ilość szkodliwych substancji w skórze, zapewnia długotrwałe nawilżenie, czyniąc skórę gładką i elastyczną.

Funkcje działania

1. Zastosowanie metody PCR (PCR), która otrzymała Nagrodę Nobla, ma uderzający wpływ na spowolnienie starzenia.

Produkt używał PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy). Jest to metoda biologii molekularnej, która pozwala w krótkim czasie osiągnąć znaczny wzrost niektórych fragmentów DNA w materiale biologicznym. Wynalazek tej metody jest ważnym przełomem w dziedzinie dermatologii.

Metoda ta pozwala składnikom aktywnym przenikać do tkanek trzech warstw skóry: naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej, wpływa na głębsze warstwy skóry, przywraca elastyczność, wygładza zmarszczki, skutecznie zapobiega starzeniu się skóry.

2. Bogaty w naturalne minerały.

Minerały są „kluczem energetycznym” komórek skóry, „płynne” minerały mogą uczestniczyć w metabolizmie ponad 300 enzymów i są w stanie zwiększyć ilość biofermentów o 200-400%.

3. Długofalowe promieniowanie podczerwone.

Długofalowe promieniowanie podczerwone pozwala na rezonans cząsteczek wody w komórkach, utrzymując w ten sposób wysokie napięcie komórkowe i zdolność skóry do wytrzymywania skutków promieniowania ultrafioletowego, poprawia mikrokrążenie i metabolizm.

4. Aniony.

Aniony skutecznie usuwają wolne rodniki z organizmu i spowalniają procesy utleniania, promują metabolizm komórkowy.