Przejdź do treści

NAZWA:

Żel eneretyczny Fohow

KOD:

KODFC18

SKŁAD:

W balsamie energetycznym Fohow zastosowano unikatową recepturę, opracowaną przez profesora Tan Youzhi, która łączy w sobie takie cenne składniki medycyny chińskiej jak eleuterokok kolczasty, eukomia wiązowata, Sichuan ligusticum, dzięgiel chiński, cynamonowiec wonny, kurkuma i inne..

Od momentu swojego powstania, Korporacja Fohow podąża za swoją główną misją „rozprzestrzeniać kulturę zachowania zdrowia Yan Sheng , sprawić że wszyscy ludzie byli zdrowi i szczęśliwi, dążyć uparcie do tego, żeby stać się przedsiębiorstwem cieszącym się najwyższym autorytetem i szacunkiem w światowej branży zdrowia. 

Opis:

Korporacja Fohow nie tylko niesie Państwu radość i dostatek, ale także daje zdrowie i urodę.

Dzisiaj Korporacja Fohow prezentuje nam jeden z podstawowych rodzajów swojej najnowszej produkcji – Energetyczny balsam Fohow.

Energetyczny balsam Fohow – to rezultat prac prowadzonych przez kierownictwo INB Fohow, wybitnego eksperta Tradycyjnej Chińskiej Medycyny profesora Tan Youzhi i znanego specjalisty w dziedzinie współczesnych technologii ekstrahowania składników leczniczych Tradycyjnej Medycyny Chińskiej profesora Zhang Jiahen.          

Dany produkt jest nowoczesną metodą terapeutycznego oddziaływania na energetyczne kanały organizmu, idealnie łączy w sobie tradycyjne teorie medycyny chińskiej i nowoczesne technologie kwantowe.

Uosabia zasady starożytnej nauki o kanałach energetycznych i zastosowanie nowoczesnych technologii kwantowych, co umożliwia składnikom leczniczym w szybkim czasie przenikać do skóry i bezpośrednio oddziaływać na biologicznie aktywne punkty. W ten sposób eliminują wewnętrzne problemy przy pomocy terapii zewnętrznych. 

Balsam energetyczny szybko eliminuje stany bólowe bez zastrzyków i tabletaEk. Składniki terapeutyczne bezpośrednio przenikają do obszaru gdzie występuje problem. 

W balsamie energetycznym Fohow zastosowano unikatową recepturę, opracowaną przez profesora Tan Youzhi, która łączy w sobie takie cenne składniki medycyny chińskiej jak eleuterokok kolczasty, eukomia wiązowata, Sichuan ligusticum, dzięgiel chiński, cynamonowiec wonny, kurkuma i inne..

Dzięki pracom znanego specjalisty w dziedzinie technologii kwantowych profesora Zhang Jiahen, zastosowanie nowoczesnych światowych technologii kwantowych w procesie ekstrakcji aktywnych substancji i ich transportu do głębokich warstw skóry umożliwia substancjom terapeutycznym natychmiastowe przenikanie osiągać strefy objęte problemem. 

Produkt uzyskał certyfikat niezależnej ekspertyzy autorytatywnej międzynarodowej instytucji i świadectwo zastosowania klinicznego.

Energetyczny balsam Fohow oczyszcza kanały energetyczne, poprawia krążenie krwi oraz wyprowadza z organizmu toksyny patogeniczny czynnik „wilgoci”, wzmacnia nerki, poprawia układ krążenia, przyspiesza metabolizm, podnosi oporność i energię organizmu, sprzyja regeneracji zdrowia i żeńskiej siły.

Energetyczny balsam Fohow posiada Энергетический бальзам FOHOW ma silne działanie przeciwbólowe, eliminuje stany zapalne i zapobiega ich rozwojowi, wspomaga odbudowę uszkodzonych tkanek, pomaga pozbyć się nadwagi, ma działanie kosmetyczne i spowalnia proces starzenia.

Należy nałożyć niewielką ilość balsamu energetycznego FOHOW na obszar problemowy lub obszar BAP, po 10-30 sekundach poczujecie Państwo efekt rozgrzewający i to, jak aktywne składniki balsamu penetrują skórę..

Uczucia te wskazują na wpływ składników leczniczych w obszarze problemowym. Podczas rozgrzewania pory skóry rozszerzają się, mikromolekularne składniki lecznicze ekstrahowane za pomocą technologii kwantowych, szybko przenikają przez skórę i ujawniają swoje właściwości lecznicze.

Dzięki badaniom ustalono, że przy każdym podwyższeniu temperatury komórki o 1 stopień współczynnik absorpcji składników leczniczych wzrasta 2-5 razy. Składniki lecznicze za pośrednictwem BAT są dystrybuowane do tkanek i komórek znajdujących się w pobliżu. Wnikają w skórę, docierają do mięśni i tkanek kostnych i wpływają na skupisko choroby

Na przykład przy przeziębieniu wystarczy zastosować niewielką ilość balsamu energetycznego FOHOW (1-2 gr.) na obszar punktów Da-Zhuy, Feng-chi i Feng-fu. Następnie owinąć obszar folią spożywczą na 30 minut. Pozwoli to na natychmiastowe złagodzenie objawów przeziębienia.

Jeżeli dręczą Państwa dolegliwości ze strony kręgosłupa szyjnego, okołostawowe bóle barku, bóle lędźwiowe, postępujcie zgodnie z tymi samymi zaleceniami. Należy nałożyć niewielką ilość balsamu energetycznego FOHOW na obszar problemowy, a następnie zawinąć obszar folią spożywczą na 30 minut. To usunie ból, a przy dłuższym użyciu pozbędzie się dolegliwości. Z bolesnym miesiączkowaniem, nieprawidłowościami miesiączkowymi, należy stosować się do tych samych zaleceń – Energetyczny balsam FOHOW pomoże Państwu pozbyć się bólu, a przy dłuższym stosowaniu pomoże przywrócić prawidłowy cykl menstruacyjny.

Istnieje ogromna ilość podobnych zaleceń stosowania Energetycznego balsamu FOHOW w celu złagodzenia bólu związanego z różnymi dolegliwościami. Składniki terapeutyczne balsamu przenikają do źródła problemu i powodują gwałtowne działanie przeciwbólowe …

Do produkcji balsamu energetycznego FOHOW wykorzystuje się selektywne surowce i najbardziej zaawansowane technologie, co jest gwarancją najwyższej jakości.

Cechy produktu:

1. Bezpieczeństwo.

2. Brak efektu ubocznego.

3. Szybki wynik.

4. Brak obcych zapachów, nie pozostawia śladów na ubraniach.

5. Wygodne opakowanie.

6. Wpływ na przyczynę dolegliwości: problem ustępuje wraz z bólem, silny efekt po pierwszym zastosowaniu.

7. Balsam powinien być w każdym domu, jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, idealny środek dla całej rodziny!