Przejdź do treści

NAZWA:

Jadwabna kołderka

KOD:

KODFH24

Tensel to nowe włókno z naturalnych surowców, które jest wytwarzane zgodnie ze specjalną złożoną nanotechnologią z wysokiej jakości celulozy uzyskanej z młodych pędów drzewa eukaliptusowego i jest wykorzystywane do produkcji bielizny pościelowej.

Materiał Tensel jest hipoalergiczny, przyjazny dla środowiska, bakteriostatyczny, absolutnie bezpieczny dla ludzkiego ciała, ma wysoką wytrzymałość i elastyczność, nie traci swoich właściwości nawet po dużej liczbie prań.

Opis:

Funkcja produktu:

1. Tensel to nowe włókno z naturalnych surowców, które jest wytwarzane zgodnie ze specjalną złożoną nanotechnologią z wysokiej jakości celulozy uzyskanej z młodych pędów drzewa eukaliptusowego i jest wykorzystywane do produkcji bielizny pościelowej. Materiał Tensel jest hipoalergiczny, przyjazny dla środowiska, bakteriostatyczny, absolutnie bezpieczny dla ludzkiego ciała, ma wysoką wytrzymałość i elastyczność, nie traci swoich właściwości nawet po dużej liczbie prań.

2. W kontakcie warstwy funkcjonalnej z ludzkim ciałem zachodzi reakcja piezoelektryczna i piezotermiczna, czyli powstają długofalowe promieniowanie podczerwone o długości fali 4-14 mikronów i ujemnie naładowane jony. Emisyjność promieni podczerwonych przekracza 86%, dzięki czemu następuje przyspieszenie mikrokrążenia w powłoce ciała ludzkiego, procesy metaboliczne są przyspieszane. Utworzone aniony czynią powietrze czystszym i alkalizują ciało.