Przejdź do treści

NAZWA:

Zestaw funkcyjnej bielizny pościelowej (6 w 1)

KOD:

KODFH34

ZESTAW SKŁADA SIĘ:

Narzuta 1 szt. – 245 x 250 cm

Poszwa na kołdrę 1 szt. – 200 x 230 cm

Kołdra 1 szt – 200 x 230 cm

Poszewka na poduszkę 2szt – 48 x 74 cm

1 poduszka – 15 x 50 cm

Błyszcząca, lśniąca oraz przyjazn dla skóry, zapewniająca komfort pościel.  Wentylowana i sucha. Przyjazna dla środowiska.

Opis:

Zestaw funkcyjnej bielizny pościelowej (6 w 1).

Bielizna pościelowa Fohow w najlepszy sposób łączy w sobie właściwości prozdrowotne, wygodę i modny design. Połączenie wiedzy TCM „Huang Di Nei Gong”, trzech podstawowych zasad Yang-Sheng Fohow i najnowszej technologii umożliwiło stworzenie wyjątkowego produktu – inteligentnego systemu zdrowego snu.

Zasada działania produktu opiera się na naturalnej metodzie statycznego oddziaływania fizycznego. Bezpośredni wpływ promieniowania podczerwonego na naczynia krwionośne zwiększa aktywność komórkową i odporność, a także uzupełnia poziom energii niezbędny dla organizmu. Korzystanie z tego produktu pozwala zadbać o swoje zdrowie bez konieczności zmiany stylu życia. 

Zestaw funkcyjnej bielizny pościelowej wykazuje trzy sposoby oddziaływania fizycznego: promieniowanie podczerwone, działanie anionów oraz działanie magnesów. Ten złożony efekt może skutecznie poprawić funkcjonowanie układu mikrokrążenia w całym ciele, a także poprawić krążenie krwi. Wspomaga zapobieganie pojawiania się i rozwoju chorób spowodowanych zaburzeniami mikrokrążenia, a także pozytywnie wpływa na poprawę jakości snu i szybkie łagodzenie zmęczenia. Korzystanie z zasad inteligentnego systemu zdrowego snu, Yang-Sheng Fohow sprawi, że Państwa sen będzie bardziej komfortowy i zdrowy.

Podstawowe działanie:

– ekspozycja na promieniowanie podczerwone – poprawa mikrokrążenia

– efekt anionów – oczyszczanie powietrza, poprawa jakości snu

– ekspozycja na działanie magnesów – łagodzi zmęczenie, poprawia drożność mery dian.

Cechy produktu:

Poszwa na kołdrę, strona A: haft w formie kwiatów (z obróbką antystatyczną). Zastosowanie zaawansowanych technologii reaktywnego barwienia i precyzyjnej produkcji tkanin pozwala na maksymalne oddanie pełni i głębi kolorów wzoru, a także na uzyskanie wyjątkowej gładkości i luksusowego wyglądu tkaniny. Aby zapewnić niezbędną gęstość, stosuje się skręconą przędzę wykonaną z czystej bawełny, dzięki czemu najlepiej podkreśla się puszystość wzoru, dodatkowo, połączenie nici osnowy o dużej gęstości i grubości wątku skutecznie zwiększa właściwości produktu.

Poszwa na kołdrę, strona B: zastosowanie satyny bawełnianej o wysokogatunkowej przędzy i bawełnianej satyny o dużej gęstości zapewnia maksymalny komfort (materiał jest przetwarzany za pomocą minerałów energetycznych).

Narzuta: zastosowanie dwustronnego wzorzystego materiału o dużej objętości pozwala najlepiej podkreślić wzór i stworzyć wymagany trójwymiarowy efekt, a ponadto umożliwia osiągnięcie materiału miękkiego i przyjemnego (materiał jest przetwarzany za pomocą minerałów energetycznych).

Kołdra: zastosowanie technologii implantacji w wysokiej temperaturze pozwala na najskuteczniejsze przenikanie minerałów energetycznych do włókien materiału, co z kolei zwiększa powierzchnię i częstotliwość ekspozycji na promieniowanie podczerwone i uwalnianie anionów, co zapewnia stały i długotrwały efekt.

Uwagi:

Poszewka na poduszkę i poszwa na kołdrę mają właściwości magnetyczne, nie należy na nich umieszczać zegarków, telefonów komórkowych, kart kredytowych i innych łatwo namagnesowujących się przedmiotów, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na właściwości funkcjonalne produktu. Należy zachować ostrożność w przypadku osób z rozrusznikami serca, metalowymi implantami i innymi metalowymi przedmiotami w ciele.

Należy zwróć szczególną uwagę na pielęgnację produktu.