Przejdź do treści

NAZWA:

Poduszka do masażu z naturalnego lateku

KOD:

KODFH35

SKŁAD:

Świeży naturalny lateks 85%

Ciesz się zdrowym snem z poduszką do masażu z naturalnego lateksu.

Opis:

Naturalna pielęgnacja

Oddychający materiał przepuszcza powietrze i umożliwia parowania. Ponad tysiąc otworów w formie miodowego plastra zapewniają nieustanną cyrkulację powietrza, dlatego poduszka szybko odprowadza wydzielane podczas snu ciepło i pot, zapewniając w ten sposób świeżość, utrzymanie higieny i komfort. 

Zapewniający efekt masażu granulat zmniejsza napięcie w okolicach szyi i barków, a specjany design z wykorzystaniem makrogranulek umożliwia złagodzenie bólu barków i szyii, zapewniając tym samym zdrowy i komfortowy sen. 

Ergonomiczny kształt poduszki dla komfortu smu zawierający 12 cm i 10 cm wyższe i niższe wybrzuszenia umożliwia dobranie maksymalnie korzystnej pozycji w dowolnym momencie, niezbędnej dla zachowania jakości snu. 

Wysoka elastyczność poduszki zapobiega odleżynom szyi, szybka amortyzacja materiałów po przyłożeniu siły i ciężaru sprawia, że poduszka szybko reaguje na zmiany pozycji ciała podczas snu, tworząc idealne warunki dla podtrzymania szyi i głowy.  

Silny efekt bakteriostatyczny i przeciwkleszczowy. Ochrona przed alergenami. Białaka lateksowe chronią przed nużeńcem, namnażeniem się bakterii orza wystąpieniem reakcji alergicznych. 

Uwagi:

Czysty naturalny lateks jest płynem, który nie twardnieje i nie pęcznieje, dlatego dopiero po dodaniu bezpiecznych materiałów może przyjąć stałą formę. To właśnie dlatego obecnie nie ma możliwości zastosowania 100%. Lateksu naturalnego.