Przejdź do treści

NAZWA:

Gui Fei Bao

KOD:

KODFY001

Tampony higieniczne (perła księżniczki)

Tampony higieniczne dopochwowe. Komfort i higiena kobiety. Doskonale absorbują wydzieliny z narządów żeńskich inne niż krew menstruacyjna, dbając o dobre samopoczucie kobiety. Wygodne w użyciu.

Opis:

Guifei Bao – Perła Księżniczki to małe tampony higieniczne o wadze ok. 1g, do stosowania w pochwie, posiadające otoczkę bawełnianą  i nitkę za pomocą której po użyciu można tampon wyciągnąć. Tampon składa się ze sprasowanej skrobi (absorbent), wyciągów roślinnych i regulatorów pH i ma postać granulki. Granulka owinięta jest siatką bawełnianą zaopatrzoną w nitkę. Każdy tampon umieszczony jest w saszetce z folii z tworzywa sztucznego. Saszetka umieszczona jest w indywidualnym kartoniku. Indywidualny kartonik zawiera jedną saszetkę z tamponem i osłonkę na palec do higienicznego umieszczenia tamponu w pochwie. Opakowanie produktu (pudełko kartonowe) zawiera 6 indywidualnych kartoników (6 tamponów) .

 

Skład produktu przedstawia się następująco:

  • absorbent – skrobia ziemniaczana,
  • składniki buforujące, odpowiedzialne za utrzymanie pH zgodnego z naturalnym odczynem pH wydzieliny pochwy – kwas winowy i wodorowęglan sodu
  • składniki odżywcze – suche wyciągi roślinne: sok aloesu (ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE), czarciuk smoczy (DAEMONOROPS DRACO EXTRACT), korzeń dzięgiela chińskiego (ANGELICA POLYMORPHA SINENSIS ROOT EXTRACT), kwiat krokosza barwierskiego (CARTHAMUS TINCTORIUS FLOWER EXTRACT), korzeń selernicy (CNIDIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT), korzeń sophora flavescens (SOPHORA FLAVESCENS ROOT EXTRACT),
  • otoczka tamponu i nitka do wyciągania – włókno bawełniane
  • substancja maskująca, nadająca zapach – borneol.

 

Przeznaczenie produktu:

Produkt przeznaczony jest do jednorazowego, krótkotrwałego użycia w celu absorpcji wydzieliny pochwy innej niż krew menstruacyjna. Służy przywróceniu naturalnego stanu błony śluzowej pochwy i sromu.   

 

Właściwości tamponów Guifei Bao:

Odczyn pH jest zgodny z naturalnym odczynem pH wydzieliny pochwowej zdrowych kobiet, sprzyja utrzymaniu i odtworzeniu naturalnego środowiska pochwy i utrzymaniu prawidłowego ekosystemu dróg rodnych. Składniki  roślinne zawarte w produkcie posiadają właściwości odżywiające i regenerujące skórę; w świetle danych naukowych nie posiadają potencjału drażniącego, uczulającego czy toksycznego.  

W bardzo rzadkich przypadkach nie można jednak wykluczyć reakcji nadwrażliwości u niektórych osób ze skłonnościami do alergii. W związku z tym należy zachować ostrożność w stosowaniu u osób z nadwrażliwością na dany składnik.

Uwagi:

Do użytku zewnętrznego.

Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących i dziewic oraz stosujących antykoncepcję mechaniczną (krążki, diafragmy, spirale). Nie stosować podczas menstruacji. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik zawarty w składzie. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami podawanymi drogą dopochwową (np. produkty lecznicze czy wyroby medyczne).

Produkt nie jest lekiem i nie zastępuje leczenia. Jeśli objawy dyskomfortu nie ustąpią, należy zwrócić się do lekarza ginekologa.