Przejdź do treści

NAZWA:

Masażer bioenergetyczny Fohow trzeciej generacji

KOD:

KODVIP-613-PLW

Zewnętrzne wykończenie nowego masażera bioenergetycznego wykonane jest ze skóry, urządzenie obsługuje szybkie ładowanie USB oraz jest wyposażone w specjalną dyszę ultradźwiękową.

Masażer bioenergetyczny Fohow trzeciej generacji to ulepszony model o rozszerzonej funkcjonalności i nowym designie.

Opis:

Masażer bioenergetyczny Fohow trzeciej generacji to ulepszony model o rozszerzonej funkcjonalności i nowym designie. Nowe urządzenie zachowuje funkcje masażera bioenergetycznego poprzedniej generacji, a także wdraża nową technologię naświetlania ultradźwiękowego i wykorzystuje ulepszone nowoczesne materiały. Zewnętrzne wykończenie nowego masażera bioenergetycznego wykonane jest ze skóry, urządzenie obsługuje szybkie ładowanie USB oraz jest wyposażone w specjalną dyszę ultradźwiękową.

Dysza ultradźwiękowa masażera bioenergetycznego trzeciej generacji wykonana jest ze stopu tytanu, który ma wysoką przewodność i odporność na procesy oksydacyjne, umożliwia wykonanie głębokiego masażu twarzy i ciała, poprawę krążenia krwi w tkankach i narządach wewnętrznych oraz aktywację procesów biochemicznych w ciele. Dysza ultradźwiękowa Fohow ma również wyraźne działanie detoksykujące i przeciwzapalne, zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia kondycję i napina skórę, koryguje sylwetkę spalając nadmiar tkanki tłuszczowej.